Kalendarz imprez

Styczeń 2020

9.01 – Ujskie kolędowanie- koncert i wspólne śpiewanie kolęd w UDK.

10-11 01 Objazdowe Kino Ferment – W repertuarze filmy: „Urwis”, „Futro z misia”, „Mayday”, „Jak poślubić milionera”? oraz „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

12.01- Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W programie: występy zespołów tanecznych SŁONECZKA i SZUFLA DANCE, ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „MÓJ ANIOŁ”, koncert ujskiej młodzieży pod kierunkiem Piotra Pawlaka, koncert zespołu QULTURKA. Nie zabraknie również aukcji na rzecz WOŚP.

24.05– DKF- pokaz specjalny filmu „Echo”, spotkanie z twórcami.

27.01-  8.02– Ferie ze Szkołą Podstawową i Ujskim Domem Kultury.

25 stycznia 11:00 Poranek filmowy – UDK

27 stycznia 10:00 – 11:30 Zajęcia komputerowe – SP (ul. Staszica)

27 stycznia 11:00 Gałgankowo – robótki ręczne dla dzieci „Koniki, kucyki, jednorożce” – UDK

28 stycznia 12:00 Warsztaty z malowania ekologicznych toreb – UDK

29 stycznia 11:00 Dzień z Anią z Zielonego Wzgórza – UDK

(głośne czytanie, konkurs plastyczny i seans filmowy)

29 stycznia 10:00 – 11:30 Zajęcia sportowe kl. I – III dziewczynki – SP (hala ul. Czarnkowska)

29 stycznia 12:00 – 13:30 Zajęcia sportowe kl. I – III chłopcy – SP (hala ul. Czarnkowska)

30 stycznia 10:00 – 11:30 Zajęcia sportowe kl. I – III dziewczynki – SP (hala ul. Czarnkowska)

30 stycznia 11:00 Poranek filmowy – UDK

30 stycznia 17:00 Teatrzyk „Pan Twardowski” – UDK

31 stycznia 13:00 Warsztaty plastyczne „Pejzaż zimowy” – UDK

31 stycznia 17:00 Bal karnawałowy dla dzieci – UDK

 

Luty 2020

27.01-  8.02– Ferie ze Szkołą Podstawową i Ujskim Domem Kultury.

1 lutego 11:00 Poranek filmowy – UDK

3 lutego 10:00 – 11:30 Kółko plastyczne – SP (ul. Staszica)

3 lutego 12:00 Warsztaty szycia poduszek – UDK

4 lutego 8:45 – 12:00 Wyjazd na basen – kl. I – V – SP

4 lutego 11:00 Gałgankowo – robótki ręczne dla dzieci „Ośmiornice” – UDK

4 lutego 13:00 Spotkanie z muzyką – prezentacja instrumentów – UDK

5 lutego 11:00 Dzień z Harrym Potterem – UDK

(głośne czytanie, konkurs plastyczny i seans filmowy)

5 lutego 10:00 – 12:00 Zajęcia sportowe kl. VI-VIII – SP (hala ul. Czarnkowska)

6 lutego 8:45 – 12:00 Wyjazd na basen – kl. VI – VIII – SP

6 lutego 11:00 Planszogranie – UDK

7 lutego 11:00 Karaoke – UDK

8 lutego 11:00 Poranek filmowy – UDK

13.02- Warsztaty florystyczne dla mieszkańców gminy

14.02- Walentynkowy seans filmowy