Spółka z o. o.

9MAR

Spółka z o. o.

18.00 UDK

Marcowe święto kobiet tuż tuż. Wiemy, że w sytuacji wiszącego nad Europą widma wojny to nie jest dobry moment na zabawę, dlatego proponujemy nieco inną, bardziej stonowaną rozrywkę. Bo czasem przecież trzeba oderwać się od przygnębiającej codzienności. Choćby na chwilę.

W środę, 9 marca UDK serdecznie zaprasza na spektakl pt.”Spółka z o.o.”, grupy teatralnej „18+” z Kruszewa. Będzie to sztuka autorstwa Grzegorza Śmiałka w reżyserii Jolanty Grabowskiej.

Zgodnie z wcześniejszymi recenzjami ma być i śmieszno i straszno. Akcja przestawienia toczy się w biurze, w którym poza wpływem pieniędzy wszystko wydarzyć się może. Mamy więc widmo bankructwa, wiecznie nieuchwytnego pana prezesa, a nawet brak prądu. To wszystko w barwach czarnej komedii…

W spektaklu wystąpią: Elżbieta Januchowska- Sekretarka, Paweł Januchowski- Pan Debet, Kamerzysta, Prezes, Monika Pertek-Koprowska – Monia, Katarzyna Ścigała- Jola, Bernadeta Polcyn- Stażystka, Halina Wasilewska- Księgowa, Paulina Gomółka- Reporterka, Barbara Górzna- Bufetowa.

Polecamy się Państwa pamięci. Środa, 9 marca, UDK, godz. 18.00. Wstęp wolny.

Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym.