Kino do nas przyjeżdża

6-7MAR

Kino do nas przyjeżdża

UDK

6.03, piątek

9:30-14:00 seanse szkolne*

15:30 365 dni

18:00 Swingersi

20:00 Sala samobójców. Hejter

*Ofertę seansów szkolnych wysyłamy bezpośrednio do szkół i przedszkoli – w okolicach 5.03 będę potwierdzała, czy gramy w piątek od rana.

7.03, sobota

10:30 Gang zwierzaków

12:30 365 dni

15:00 Swingersi

17:00 Koncert urodzinowy „André Rieu, czyli 70 lat młodości”

20:00 Sala samobójców. Hejter

Sala Samobójców. Hejter. Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich…

Swingersi. Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.

365 dni. Laura, aby ratować rozpadający się związek, wyjeżdża na Sycylię, gdzie poznaje Massimo. Niebezpieczny mężczyzna, szef rodziny mafijnej, porywa ją i daje 365 dni na pokochanie go.

Gang zwierzaków. ROGER to „Robin Hood” metropolii Robo City. Ostatni zabłąkany pies w mieście kradnie żywność bogatym i dzieli swój łup wśród mniej uprzywilejowanych zwierząt w mieście. Pewnego dnia, gdy rabuje mieszkanie, wpada na piękną, syjamską, towarzyską kotkę BELLE. Sprawy zaczynają się komplikować…

André Rieu, czyli 70 lat młodości. Retransmisję koncertu urodzinowego znanego na całym świecie holenderskiego skrzypka i dyrygenta. Koncert „André Rieu, czyli 70 lat młodości” zawiera najważniejsze muzyczne momenty, wybrane przez samego mistrza, z jego dotychczasowej kariery. Wyjątkowe rocznicowe wydarzenie zabierze widzów w muzyczną podróż dookoła świata. Wraz z niezwykłą orkiestrą, utworzoną przez mistrza, odwiedzimy m.in. wiedeński zespół pałacowy Schönbrunn, nowojorską Radio City Music Hall, Amsterdam czy rynek w Maastricht, rodzinnym mieście artysty.