Chór Milenium Liderem Sukcesu

10LUT

Chór Milenium Liderem Sukcesu

Hotel Gromada

Miło nam Państwa poinformować, że działający przy Ujskim Domu Kultury Chór Milenium otrzymał statuetkę i tytuł Lidera Sukcesu przyznawane przez Starostę Pilskiego. Uroczysta gala, podczas której ogłoszono listę laureatów tego zaszczytnego tytułu odbyła się 11 lutego w hotelu Gromada w Pile. Chór Milenium otrzymał tytuł Lidera Sukcesu w kategorii „Kultura i sztuka”. Wniosek do Starosty Pilskiego o przyznanie nagrody ujskiemu chórowi złożył Burmistrz Ujścia Roman Wrotecki. 

W piątkowej gali wzięli udział Burmistrz Ujścia Roman Wrotecki i Przewodniczący Rady Miejskiej w Ujściu Marek Jankowski, którzy wręczyli laureatom list gratulacyjny i bukiety kwiatów.

W tym roku statuetki „Lider Sukcesu” otrzymało 12 podmiotów, a dodatkowych 14 było do tego tytułu nominowanych. Trzy kolejne, nagradzane statuetką po raz drugi, zostały uhonorowane „Kryształowymi Liderami”. Tytuł Ambasadora Powiatu Pilskiego powędrował do Natalii Madaj, pochodzącej z Szydłowa mistrzyni olimpijskiej w wioślarstwie. Galę ubarwił wyjątkowy koncert Jacka Borkowskiego,  znanego wokalisty i aktora.