Miłosny Zawrót Głowy

7MAR

Miłosny Zawrót Głowy

18.00 UDK

Były piękne kreacje, porywające melodie, wirtuozeria, wspaniałe głosy, humor, kabaretowe scenki i dialogi. A to wszystko za sprawą grupy artystycznej OneOn SHOW.

To było prawdziwe muzyczne SHOW w rytmie wiedeńskiego walca, węgierskiego czardasza i przebojowego musicalu. Akcja koncertu toczyła się wokół barwnych relacji damsko-męskich. Kochankowie, skonfliktowani małżonkowie, łowczynie posagów czy tropiciele damskich wdzięków to tylko nieliczni bohaterowie OneOnowego koncertu. Na scenie Ujskiego Domu Kultury królowała kokieteryjna, ekscytująca, liryczna, a przede wszystkim zabawna operetka czyli kobieca strona muzyki.

Podczas koncertowego wieczoru widzowie usłyszeli miedzy innymi jedne z najwspanialszych szlagierów operetki i musicalu. Wybrzmiały „Kiedy skrzypki Grają” (F. Lehar), „Kto wiedeńską ma krew” (J. Strauss),

Tak całkiem bez dziewczątek” (E. Kalman), „Cyganie Ty skradłeś serce moje” (A. Egen, F. Grothe), „Aria ze śmiechem” (J. Offenbach),„Brunetki, blondynki” (R. Stolz), „Kocham Paryż” (C. Porter). I wiele innych… Oczywiście nie mogło też zabraknąć arii z operetki „Wesoła wdówka” „Usta milczą dusza śpiewa” (F. Lehar), ale tę akurat arię pod kierunkiem artystów brawurowo wykonała ujska publiczność.

Nie obyło się bez bisów, kwiatów i podziękowań. Po występie na widowni padały słowa zachwytu. Ale odczucia były odwzajemnione. Także artyści byli oczarowani ujską publicznością, jej żywiołową reakcją i wokalnymi umiejętnościami.

Wystąpili: piękne One czyli Dorota Ritz – sopran oraz Anna Pastor – mezzosopran i charyzmatyczny On czyli Paweł Wisnar – tenor, a także wirtuoz klawiatury- Piotr Żukowski – piano

Warszawski zespół OneOn SHOW zadebiutował w stołecznym Wilanowie. Od tego czasu koncertuje w całej Polsce i za granicą. Dorota Ritz na co dzień gwiazda warszawskiego Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej, gdzie wciela się w rolę Violetty Villas, ponadto laureatka wielu wokalnych konkursów. Anna Pastor o włoskiej urodzie i aksamitnej barwie głosu zachwyca publiczność muzykalnością i niezwykłą urodą. Paweł Wisnar charyzmatyczny amant, poeta debiutujący na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu, koncertujący na scenach polskich i niemieckich. Dr Piotr Żukowski – wirtuoz klawiatury, laureat wielu konkursów międzynarodowych, na co dzień wykładowca w Katedrze Fortepianu na Akademii Muzycznej w Poznaniu.