Miłosny Zawrót Głowy…

7MAR

Miłosny Zawrót Głowy…

18.00 UDK

Oto nasza niespodzianka z okazji okazji dnia Kobiet- koncert operetkowy pt. „Miłosny Zawrót Głowy”. Będą piękne kreacje, porywające melodie, wirtuozeria, wspaniałe głosy, humor, kabaretowe scenki i dialogi – a to wszystko za sprawą grupy artystycznej OneOn SHOW.

Zespół OneOn to muzyczne SHOW w rytmie wiedeńskiego walca, węgierskiego czardasza i przebojowego musicalu. Akcja koncertu ukazuje barwne relacje damsko-męskie. Kochankowie, skonfliktowani małżonkowie, łowczynie posagów czy tropiciele damskich wdzięków to tylko nieliczni bohaterowie OneOnowego show. Królować będzie kokieteryjna, ekscytująca, liryczna, a przede wszystkim zabawna operetka – kobieca strona muzyki!

Wystąpią piękne One:

Dorota Ritz – sopran

Anna Pastor – mezzosopran

i charyzmatyczny On:

Paweł Wisnar – tenor

oraz wirtuoz klawiatury:

Piotr Żukowski – piano

Usłyszą Państwo najwspanialsze szlagiery Operetki i Musicalu:

Kiedy skrzypki Grają” F. Lehar

Kto wiedeńską ma krew” J. Strauss

Tak całkiem bez dziewczątek” E. Kalman

Cyganie Ty skradłeś serce moje” A. Egen, F. Grothe

Usta milczą dusza śpiewa” F. Lehar

Aria ze śmiechem” J. Offenbach

Brunetki, blondynki” R. Stolz

Kocham Paryż” C. Porter

I wiele innych…

***

Warszawski zespół OneOn SHOW zadebiutował w stołecznym Wilanowie. Od tego czasu koncertuje w całej Polsce i za granicą.

Dorota Ritz na co dzień gwiazda warszawskiego Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej, gdzie wciela się w rolę Violetty Villas, ponadto laureatka wielu wokalnych konkursów.
Anna Pastor o włoskiej urodzie i aksamitnej barwie głosu zachwyca publiczność muzykalnością i niezwykłą urodą.

Paweł Wisnar charyzmatyczny amant, poeta debiutujący na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu, koncertujący na scenach polskich i niemieckich. Dr Piotr Żukowski – wirtuoz klawiatury, laureat wielu konkursów międzynarodowych, na co dzień wykładowca na Katedrze Fortepianu na Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy do Ujskiego Domu Kultury. Koncert we wtorek, 7 marca o godz. 18.00. Bilety w cenie 40 PLN już w sprzedaży w UDK.