Objazdowe kino już w weekend

10,11

Objazdowe kino już w weekend

UDK

W repertuarze filmy: „Urwis”, „Futro z misia”, „Mayday”, „Jak poślubić milionera”? oraz „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

„Urwis”. Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł…

„Futro z misia”. Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”…

„Mayday”. Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty.

„Jak poślubić milionera”? to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?


„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię.

A oto terminarz:

piątek, 10. stycznia

14:15 Urwis

16:15 Futro z misia

18:30 Mayday

20:45 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

sobota, 11 stycznia

12:00 Urwis

14:00 Jak poślubić milionera?

16:15 Futro z misia

18:30 Mayday

20:45 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Przedsprzedaż:

www.ekobilet.pl/kino-ferment

REZERWACJE BILETÓW ORAZ INFORMACJE O SEANSACH DLA SZKÓŁ:

rezerwacje@ferment.com.pl

tel. 797 358 360

Ceny biletów:

17 zł – normalny

15 zł – ulgowy

14 zł – grupowy (dla grup liczących minimum 15 osób)