Polk i Szwedes na ujskiej scenie

24PAŹDZ

Polk i Szwedes na ujskiej scenie

19.00 UDK

Zapraszamy. Spektakl „Pół na pół”, sala UDK, 24 października o godz. 19.00. Bilety w cenie 40 zł. już do nabycia w biurze UDK.

Matka jest tylko jedna, ale czasem to o jedną za dużo…”Pół na pół” to komedia przesycona czarnym humorem. Opowiada o dwóch przyrodnich braciach. Obaj postanawiają pozbyć się swojej rodzicielki.

Jak czytamy w opisie bohaterowie – Robert i Dominik – jawiący się na początku jako niezbyt sympatyczne postacie, odkrywają coraz bardziej mroczne tajemnice, pokazujące jakim potworem jest ich matka. Obecność nestorki rodziny jest sygnalizowana tylko za sprawą jej natarczywego dzwonka, a pomimo braku jej obecności na scenie mamy świadomość jak bardzo jest wszechobecna i tyranizująca…

Recenzje są doskonałe: Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo bardzo czarnego humoru. Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców…

Czas trwania spektaklu: 100 minut, 1 przerwa

Bilety w biurze UDK. Jednocześnie informujemy wszystkich, którzy są zainteresowani naszym koncertem operetkowym, a nie mają jeszcze biletów, że bilety także do nabycia w biurze UDK.