Sztuka Szuka Malucha

05GRU

Sztuka Szuka Malucha

15:00
SZTUKA SZUKA MALUCHA
– wirtualnie.
Zapraszamy serdecznie do udziału w wyjątkowym, rodzinnym festiwalu Sztuka Szuka Malucha. Tym razem spotkamy się w sieci. Termin- 5 grudnia br. Tegoroczny festiwal pomyślany został tak, by w bezpiecznej atmosferze móc spotkać się z miłośnikami mądrej zabawy w domowym zaciszu.
Na program ujskiej odsłony wydarzenia składają się:
“WIELKIE RZECZY” // książka muzyczna i słuchowisko (on-line) dla rodzin z dziećmi w wieku 1-6 lat
Termin: 05.12.2020 o godz. 15:00
oraz
“TO, CO NAJWAŻNIEJSZE” // warsztaty ruchowe (on-line na platformie Zoom) dla rodzin z dziećmi w wieku od 4 do 6 lat
Termin: 05.12.2020 o godz. 17:00
Mamy do rozdania 30 książek i zaproszeń na słuchowisko oraz 10 zaproszeń na warsztaty (oba wydarzenia można łączyć). Przy odbiorze zaproszeń na warsztaty należy podpisać klauzulę RODO.
W związku z utrudnieniami organizacyjnymi, związanymi z COVID- 19 prosimy o zgłoszenia telefoniczne (nasz telefon to: 67/284 00 32). Przy zgłoszeniu należy podać swoje personalia wraz z numerem telefonu (przy klauzuli RODO wymagany jest też adres e-mail). Tradycyjnie liczba wejściówek jest ograniczona, wiec warto się pospieszyć. Po zamknięciu listy zgłoszeń oddzwonimy do Was i umówimy się na odbiór zaproszeń. Do miłego zobaczenia.
***
“WIELKIE RZECZY” to książka o przygodach bohaterów festiwalu Sztuka Szuka Malucha – Liska, Zajączka i Niedźwiadka. Dzięki niej, poznacie bliżej leśnych przyjaciół, którzy zaproszą Was do rodzinnej, kreatywnej zabawy.
Każda książka jest jednocześnie zaproszeniem na słuchowisko online będące muzycznym spotkaniem z naszymi bohaterami, wypełnionym dźwiękami piosenek i szumem drzew.
Pakiety, zawierające książkę i informację o dostępie do słuchowiska znajdziecie w naszym Domu Kultury.
***
“TO, CO NAJWAŻNIEJSZE” to warsztaty ruchowe (on-line na platformie Zoom) dla rodzin z dziećmi w wieku od 4 do 6 lat
W przytulnej i oswojonej atmosferze Waszych domów, artyści zaproszą Was do wspólnej ruchowej zabawy. Poprzez kreatywne działania taneczne odpowiecie sobie na pytanie “Co jest dla mnie najważniejsze?”.
***
Reasumując: w Ujskim Domu Kultury czekają na Was pakiety – książka i zaproszenie na słuchowisko. Gdy nadejdzie termin wydarzenia, siadacie wygodnie na kanapie z książką (i ciepłym kocem!), logujecie się zgodnie z instrukcją w zaproszeniu i przenosicie się do magicznego lasu!
Jeśli zaś chodzi o “TO, CO NAJWAŻNIEJSZE” // warsztaty ruchowe (on-line) w przytulnej atmosferze Waszych domów, artyści zaproszą Was do wspólnej ruchowej zabawy. Przygotujcie komputer z głośnikami, kamerą i mikrofonem oraz wygodny strój. Link do wydarzenia otrzymacie mailem w dniu poprzedzającym warsztaty.
Warsztaty wykorzystują naturalny potencjał ruchowy każdego z uczestników, z akceptacją i otwartością podchodząc do różnego poziomu sprawności fizycznej i dynamiki ciała. Działaniom towarzyszyć będą dźwięki muzyki zrealizowanej w ramach projektu “Potupajki i Dopoduszki”, w ramach którego grono artystów stworzyło kilkanaście utworów na różne nastroje, umożliwiających pracę z rozmaitymi emocjami.
***
Festiwal Sztuka Szuka Malucha w Wielkopolsce realizowany jest przez Art Fraction Foundation ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.