Sztuka Szuka Malucha

5LIST

Sztuka Szuka Malucha

16.00 UDK

Chcecie zobaczyć piękną historię świata, opowiadaną bez słów, przez aktorów trzech narodowości? Dołączcie do nas, bo teatr nieczęsto bywa tak blisko – na wyciągnięcie ręki!

Już 5 listopada zapraszamy do UDK rodziny z dziećmi do 6 roku życia na wyjątkowy spektakl „Wielki mały świat” (od @TeatrAnimacji w Poznaniu) i warsztaty teatralno-plastyczne, przygotowane w ramach objazdowego festiwalu sztuki dla najnajmłodszych, organizowanego przez @ArtFractionFoundation przy wsparciu

@UrządMarszałkowskiWojewództwaWielkopolskiego#ssm wlkp

WIELKI MAŁY ŚWIAT – TEATR ANIMACJI W POZNANIU / ART FRACTION FOUNDATION

SPEKTAKL 05.11.2023, godz. 16:00

WARSZTAT PLASTYCZNO-TEATRALNY – NATALLIA LEVANAVA / ALENA HIRANOK

WARSZTAT 05.11.2023, godz. 17:30

Wejściówki na teatrzyk i warsztaty czekają na was w biurze Ujskiego Domu Kultury. Spieszcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Wejściówki na oba wydarzenia w tym roku są darmowe.

Zapraszamy.

***

Festiwal Sztuka Szuka Malucha to pierwszy w Polsce Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Najnajmłodszych. To propozycja teatralnej inicjacji dla dzieci, pokazania uporządkowanego logicznie i estetycznie fragmentu otaczającej ich rzeczywistości. To pierwsze kojarzenie związków między kolorem, dźwiękiem, przestrzenią i kształtem. To łagodność, to emocje wynikające z pierwszego doświadczania życia w oderwaniu od matki, chociaż jest ona na widowni z dzieckiem w stałym, bliskim i dającym poczucie bezpieczeństwa kontakcie.

To niezwykłe przeżycia rodziców i dziadków, obserwujących reakcje swoich ukochanych pociech na bodźce z nowego świata – świata sztuki.