W drodze do wolności

17LUTY

W drodze do wolności

17.00 UDK

Przed nami kolejna promocja książki. To rzecz o powstaniu wielkopolskim „W drodze do wolności” Kamila Sobika. Serdecznie zapraszamy na wieczór autorski do UDK w piątek, 17 lutego o godz. 17.00.

Po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość, jednak Wielkopolska wciąż należała do Niemiec. Wielkopolanie stanęli do walki o wolność. Wśród nich był także Krzysztof Wartecki, który w czasie pierwszej wojny światowej studiował na Uniwesytecie Londyńskim, by uniknąć przymusowej służby wojskowej w armii cesarstwa niemieckiego. Jego nienawiść do Niemców w końcu znalazła ujście, lecz czy uda mu się dostrzec cienką granicę między walką o wolność od bezmyślnej zemsty?

Kilka słów o autorze: Kamil Sobik ma na swoim koncie dwie publikacje. Pierwsza to wspomniana „W drodze do wolności”, a druga- „Gary & Litin: Maroszek”. Pan Kamil prowadzi blog pisarski segeworld.pl, gdzie można znaleźć krótkie opowiadania fantasy, sensacyjne oraz historyczne. Na co dzień pracuje jako reklamodawca w świecie mediów społecznościowych. Jest entuzjastą gier komputerowych.

Książka „W drodze do wolności” będzie do nabycia podczas wieczoru autorskiego. Cena: 30 zł.