Aktualności

Historia nie tak całkiem zwyczajna

19.00UDK 

W ramach tegorocznych Ujskich Dni Literatury w środowy wieczór, 15 maja na scenie Ujskiego Domu Kultury wystawiony został spektakl teatru Niepokorni „Historia całkiem zwyczajna”. Przedstawienie pełne uroku, ale też z przesłaniem, bo historia tak całkiem zwyczajna nie była.

Więcej

Spotkanie z pisarkami

18.00UDK 

Ujskie Dni Literatury trwają w najlepsze. W czwartek, 23 maja, będziemy gościć dwie mistrzynie słowa pisanego- Karolinę Głogowską i Katarzynę Troszczyńską.

Więcej

Śpiewać każdy może…

17.00UDK 

Ujski Dom Kultury zaprasza na Festiwal piosenki „Śpiewać każdy może”

Więcej

Czytanie pani Cecylii

10.00UDK 

Tegoroczne Ujskie Dni Literatury rozpoczęte. Zainaugurowaliśmy je głośnym czytaniem w bibliotece w środowy ranek, 15 maja. Dla dzieci z klasy II B ujskiej Szkoły Podstawowej głośno czytała bajki Przewodnicząca Rady Miejskiej, Cecylia Witczak.

Więcej

Dziewięciu artystów i ich temperamenty

18.00Galeria na Starym Rynku 

Już wkrótce kolejne ciekawe wydarzenie w ramach Ujskich Dni Literatury. 24 maja w Galerii na Starym Rynku odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa artystów, zrzeszonych w Związku Artystów Plastyków „Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty”.

Więcej

Mali artyści na ujskiej scenie

10.00UDK 

Sobota, 11 maja należał u nas do najmłodszych. Na scenie Ujskiego Domu Kultury wystąpiły przedszkolaki z terenu powiatu pilskiego w ramach eliminacji powiatowych do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2019. Poziom poszczególnych wykonań był bardzo wysoki.

Więcej

Niepokorni i historia całkiem zwyczajna

19.00UDK 

W ramach Ujskich Dni Literatury zapraszamy serdecznie na spektakl teatru Niepokorni „Historia całkiem zwyczajna”.

Więcej

Ujskie Dni Literatury

UDK 

Jest maj, są Ujskie Dni Literatury. Startujemy już 15 maja głośnym czytaniem dzieciom, a kończymy 28 maja spotkaniem z teatrem. Naprawdę będzie się działo.

Więcej

Mrówka w Galerii na Starym Rynku

Galeria na Starym Rynku 

W weekend majowy Ujski Dom Kultury zainaugurował nowy sezon wystaw w Galerii na Starym Rynku. W czwartkowe popołudnie, 2 maja zorganizowaliśmy tam wernisaż wystawy malarskiej Marty Mrówki „Tam, gdzie świat nie ma początku i nie będzie miał końca”.

Więcej

Festiwal piosenki przedszkolaków

10.00UDK 

Już w sobotę, 11 maja, Ujski Dom Kultury będzie należał do najmłodszych. Na naszej scenie wystąpią przedszkolaki z terenu całego powiatu pilskiego w ramach eliminacji powiatowych do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2019.

Więcej

Spektakl odwołany, zapraszamy na wernisaż

17.00Galeria na Starym Rynku 

Pogoda spłatała nam figla. Zmiany w planie dzisiejszych imprez majówkowych. Nie będzie spektaklu o 16.00. Zapraszamy na 17.00 do galerii na wernisaż wystawy malarstwa Marty Mrówki.

Więcej

Majówka na Starym Rynku

16.00Stary Rynek 

Ujski Dom Kultury zaprasza na majówkę na Starym Rynku. Czwartek, 2 maja, początek godz. 16.00. Zapraszamy

Więcej