Aktualności

Matki – nowa wystawa w Galerii

Galeria na Starym Rynku 

Ujski Dom Kultury oraz Pilska Grupa Pasjonatów Fotografii KADR zapraszają na wystawę fotografii Katarzyny Olter „Matki”.

Więcej

Kłamstwo. Bilety już w sprzedaży

18.00UDK 

Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo. Pewnie znacie już tę zapowiedź? Dotyczy ona spektaklu „Kłamstwo” w gwiazdorskiej obsadzie, który na naszej scenie już 12 października (poniedziałek) o godz. 18.00. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Więcej

Nowa wystawa- nowa płaszczyzna pamięci

14.00Galeria na Starym Rynku 

Ujski Dom Kultury oraz Pilska Grupa Pasjonatów Fotografii „Kadr” zapraszają na wystawę fotografii Katarzyny Olter NOWA PŁASZCZYZNA PAMIĘCI.

Więcej

Jej portret

14.00Galeria na Starym Rynku 

Galeria na Starym Rynku w Ujściu zaprasza na wystawę fotografii pt. „Jej portret”. Autorką prac jest Justyna Wojakiewicz z Pilskiej Grupy Pasjonatów Fotografii KADR.

Więcej

Otwieramy biblioteki

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Ujściu oraz filie biblioteczne w Ługach Ujskich, Mirosławiu i Nowej Wsi Ujskiej zostaną otwarte!

Więcej

Panowie z EWG i wesoły Dzień Kobiet

18.00UDK 

Wieczór pełen humoru – tak w krótkich słowach można nazwać tegoroczny Dzień Kobiet, organizowany przez Ujski Dom Kultury. Tym razem gościliśmy na scenie kabaret EWG czyli Eksportowy Wytwór Gminny z Doruchowa w południowej Wielkopolsce.

Więcej

Kino do nas przyjeżdża

UDK 

Już w weekend 6 i 7 marca będziemy gościć w Ujskim Domu Kultury Kino Objazdowe Ferment. Tym razem w repertuarze: „Sala Samobójców. Hejter”, „Swingersi”, „365 dni”, „Gang zwierzaków” oraz koncert „André Rieu, czyli 70 lat młodości”. Serdecznie zapraszamy.

Więcej

André Rieu czyli 70 lat młodości

17.00UDK 

W ramach swojej filmowej wizyty w Ujściu objazdowe kina Ferment wyświetli retransmisję koncertu urodzinowego André Rieu: „André Rieu, czyli 70 lat młodości”.

Więcej

Dzień Kobiet z kabaretem

18.00UDK 

Uwaga! Uwaga! 8 marca w UDK upłynie na wesoło.

Więcej

Walentynki w kinie

19.00UDK 

Pamiętacie, co jest w piątek? Walentynki. Jeśli nie poczyniliście jeszcze żadnych planów, zapraszamy do Ujskiego Domu Kultury.

Więcej

Bal karnawałowy

17.00UDK 

Uwaga, uwaga. W piątek, 31 stycznia w UDK organizujemy bal karnawałowy dla dzieci z profesjonalną animatorką.

Więcej

Ferie 2020

UDK, SP 

Będzie się działo!

Więcej